APVV bilaterálne výzvy

Agentúra na podporu výskumu a vývoja v spolupráci so Sekciou vysokých škôl, vedy a výskumu Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR vyhlasuje verejnú výzvu na predkladanie žiadostí na riešenie projektov podporujúcich spoluprácu medzi organizáciami v Slovenskej republike a v Čínskej ľudovej republike.

Dátum otvorenia: 30. 4. 2015
Dátum a čas uzavretia: 30. 6. 2015, 12:00

Agentúra na podporu výskumu a vývoja v spolupráci so Sekciou vysokých škôl, vedy a výskumu Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR vyhlasuje verejnú výzvu na predkladanie žiadostí na riešenie projektov podporujúcich spoluprácu medzi organizáciami v Slovenskej republike a v Poľskej republike.

Dátum otvorenia: 30. 4. 2015
Dátum a čas uzavretia: 30. 6. 2015, 12:00

Agentúra na podporu výskumu a vývoja v spolupráci so Sekciou vysokých škôl, vedy a výskumu Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR vyhlasuje verejnú výzvu na predkladanie žiadostí na riešenie projektov podporujúcich spoluprácu medzi organizáciami v Slovenskej republike a vo Francúzskej republike.

Dátum otvorenia: 16. 4. 2015
Dátum a čas uzavretia: 16. 6. 2015, 12:00

Agentúra na podporu výskumu a vývoja v spolupráci so Sekciou vysokých škôl, vedy a výskumu Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR vyhlasuje verejnú výzvu na predkladanie žiadostí na riešenie projektov podporujúcich spoluprácu medzi organizáciami v Slovenskej republike a v Portugalskej republike.

Dátum otvorenia: 7. 4. 2015
Dátum a čas uzavretia: 8. 6. 2015, 12:00

Agentúra na podporu výskumu a vývoja v spolupráci so Sekciou vysokých škôl, vedy a výskumu Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR vyhlasuje verejnú výzvu na predkladanie žiadostí na riešenie projektov podporujúcich spoluprácu medzi organizáciami v Slovenskej republike a v Rakúskej republike.

Dátum otvorenia: 20. 3. 2015
Dátum a čas uzavretia: 22. 5. 2015, 12:00