Denný IT tábor "INTERNET VECÍ ZÁBAVNOU FORMOU"

Po veľmi úspešnom prvom ročníku prináša Fakulta riadenia a informatiky pre stredoškolákov opäť bezplatný denný IT tábor „Internet vecí zábavnou formou“, ktorý sa uskutoční v dňoch od 5.3. do 9.3. Účastníci budú mať v rámci tábora zabezpečené ubytovanie i stravovanie.

Tábor je určený pre začiatočníkov, mierne pokročilých i pokročilých študentov a pedagógov. Základný program, ktorý študentov očakáva nájdete tu. Výhodou (nie však podmienkou) je, aby mali poslucháči aj svoj vlastný notebook. Maximálny počet účastníkov je 80.

Prihlasovanie na tábor je možné do 28.2.2018 a je ho nutné vykonať cez online dotazník.

V prípade akýchkoľvek ďalších otázok, prosím, neváhajte kontaktovať, pána Ing. Michala Hodoňa, PhD. – michal.hodon@fri.uniza.sk

Veríme, že záujem bude podobný ako minulý rok a spolu objavíme zaujímavý svet internetu vecí :)