Etiketa v bežnom živote - otvorená prednáška Univerzity tretieho veku

Dobrý deň,

Univerzita tretieho veku pri Ústave celoživotného vzdelávania Žilinskej univerzity pripravila pre zamestnancov ŽU v akademickom roku 2013/2014 prvú prednášku z cyklu otvorených prednášok s názvom: Etiketa v bežnom živote.

Prednáška,na ktorú ste srdečne pozvaní, sa uskutoční v rámci študijného programu Univerzity tretieho veku Kulturológia – kultúrny človek, 3. ročník, dňa 30.10. 2013 – streda, v čase od 13.00 hod. do 16.00 hod. v učebni B106 v priestoroch Ústavu celoživotného vzdelávania na ulici 1. mája č. 32 v Žiline (areál FŠI).

Vstup je voľný.

Prednáša: PhDr. Ing. Tibor Máhrik, PhD., DipTh. -  lektor študijného programu Kulturológia - kultúrny človek.

Obsah prednášky:

a)Prvý dojem a imidž, (verbálny a neverbálny prejav, presnosť a dochviľnosť...)

b)Umenie komunikovať, (oslovovanie, tykanie, predstavovanie...)

c)Telefón náš každodenný, (pozvánky, zásady telefonovania, e-maily... )

d)Spoločenské styky, (navštevovanie, dobrý hostiteľ, fajčenie a žuvanie, kultúrne podujatia...)

e)Spoločenské podujatia, (organizácia, protokol, čaša vína...)

f)Etiketa v zamestnaní. (mobing, diskriminácia, súkromie a práca...)

Viac informácií o otvorených prednáškach pre zamestnancov ŽU nájdete na internetovej stránke Ústavu celoživotného vzdelávania v sekcii Univerzita tretieho veku – www.ucv.uniza.sk.

V prípade Vášho záujmuprosíme o potvrdenie účasti na prednáške na klapke: 5043, 5057 alebo: janka.snahnicanova@uniza.sk.