Hodnotenie predmetov

Vážení študenti,
obraciam sa na Vás s prosbou o vyplnenie dotazníka (na e-vzdelávaní) zameraného na hodnotenie kvality výučby Vami absolvovaného predmetu v zimnom a letnom semestri.

Dotazník je anonymný, t. j. nie je ho možné priradiť k danému študentovi. Hodnotenie kvality výučby predmetov bude prebiehať tento a budúci týždeň. Jeho cieľom je identifikovať silné stránky i miesta na zlepšenie, aby sme mohli študentom poskytovať kvalitnú výučbu vychádzajúcu z ich požiadaviek. Preto je dôležité, aby sa hodnotenia zúčastnilo čo najviac študentov.

Budem rád, ak si nájdete čas a zapojíte sa do tohto monitorovania vyplnením dotazníka, ktorý je uvedený na e-vzdelávaní pri každom predmete, ktorý ste absolvovali nielen v letnom, ale aj v zimnom semestri.

Štatistické výsledky z dotazníkov zverejníme hneď ako to bude možné.

Ďakujem za spoluprácu a verím, že Vaše názory pomôžu skvalitniť výučbu predmetov na našej fakulte.

Prajem Vám pekný deň.

Emil Kršák