Informácia ohľadom zápisov - prechod na novú akreditáciu

Vážení študenti,

v akademickom roku 2015/2016 dôjde k prechodu na základe výsledkov akreditácie na nové študijné programy. To znamená, že prvé ročníky (Bc. aj Ing.) pôjdu podľa nových študijných programov, ostatné ročníky pôjdu podľa súčasných (starých) študijných programov.

Z tohto dôvodu žiadame študentov, ktorí sa budú zapisovať do prvého ročníka inžinierskeho štúdia, aby si predmety zapisovali podľa nových odporúčaných študijných plánov odporucane_plany_prve_rocniky_ING.

Študentov, ktorí sa budú zapisovať do druhého ročníka inžinierskeho štúdia Informačný manažment, žiadame, aby si predmety nevyberali, nakoľko pri zápise im bude predložený zoznam predmetov, z ktorých si budú môcť vyberať z dôvodu prevodu/uznávania už absolvovaných predmetov.

Vzhľadom na prechod, prosím všetkých študentov o trpezlivosť a zhovievavosť. V prípade akýchkoľvek otázok ma prosím kontaktujte: viliam.lendel@fri.uniza.sk

Všetky Vaše požiadavky bude riešiť ihneď a operatívne.

Ďakujem.

Viliam Lendel