Prečo mobilita Erasmus?

Príď 22.3. 2017 o 10:00 hod do Informačného centra a dozvieš sa ako sa prihlásiť na Erasmus mobilitu. Poradíme Ti ako si vybrať študijný pobyt v budúcom akademickom roku 2017/18. Vďaka Erasmus mobilite získaš mnoho skúseností, nové vedomosti, pevné priateľstvá. Spoznáš nové univerzity, zaujímavé krajiny. Zažiješ ich kultúru a spoznáš históriou. Zdokonalíš sa v cudzom jazyku. Máš o polovicu väčšiu šancu nájsť si prácu hneď po ukončení štúdia v porovnaní so študentom, ktorý nebol na Erasmus mobilite.
V každom stupni vysokoškolského štúdia môžete vycestovať na mobilitu viackrát. Celková doba jednotlivých pobytov v zahraničí je 12 mesiacov. Poplatky za nadštandardnú dĺžku štúdia sa spravidla odpúšťajú. Vyplnenú a podpísanú prihlášku s fotografiou, životopisom a motivačným listom (oba v jazyku, v ktorom budete absolvovať pobyt) odovzdajte v Informačnom centre (RA002) do 27. marca 2017. Tešíme sa na Vašu účasť.