Siemens otvára bezplatné kurzy nemčiny

Partnerská firma Siemens opäť otvára na Žilinskej univerzite bezplatné kurzy nemčiny.

Mobility Management Competence Center spoločnosti Siemens s.r.o. so sídlom v Žiline dlhodobo hľadá šikovných absolventov Elektrotechnickej fakulty a Fakulty riadenia a informatiky ŽU s aktívnou znalosťou nemčiny. Prihlás sa na jazykový kurz, zlepši si nemčinu a staň sa členom ich tímu! Absolventi kurzu získajú pri pravidelnej účasti certifikát o absolvovaní.

Kurzy sú určené pre študentov EF a FRI v 3., 4. a 5. ročníku (posledný ročník Bc štúdia a oba ročníky Ing štúdia), budú sa konať v priestoroch ŽU a začnú v týždni od 9. októbra 2017 v intenzite 1x 90 minút týždenne.

Vyplň vstupný jazykový test na stránke www.siemens.sk/nemcina a pošli ho na nižšie uvedenú kontaktnú adresu (je uvedená aj na webe).

Termín podania prihlášok je do 30. septembra 2017.

Kontakt pre bližšie info a podanie prihlášky: silvia.mlichova@siemens.com

Oznam