Súťaž Google - Hash Code 2018

Vyhrajte online kolo súťaže Hash Code 2018 a navštívte spoločnosť Google v Dubline!

Spoločnosť Google organizuje už 5. ročník tímovej súťaže programovania Hash Code 2018. Uskutoční sa v marci a apríli 2018 a je určená pre študentov a odborníkov IT. Jednotlivé tímy budú mať za úlohu riešiť algoritmické problémy, ktoré sú inšpirované skutočnými výzvami, ktorým čelia v spoločnosti Google.

Online kvalifikačné kolo sa uskutoční 1. marca 2018 a najlepšie tímy z tohto kola budú pozvané do Google Dublin, kde sa 28. apríla zúčastnia finále súťaže. Bolo by skvelé vidieť tím zo Žilinskej univerzity, ktorý sa kvalifikuje do finále!

Pre online kvalifikačné kolo vyzývame účastníkov, aby organizovali tzv. "hub", kde budú tímy z tej istej univerzity súťažiť bok po boku v zábavnejšom prostredí. Ak by ste sa chceli zaregistrovať a usporiadať „hub“ na našej univerzite, registrujte sa tu.

Registrácia na súťaž bude spustená začiatkom januára.

Podrobné informácie o súťaži nájdete tu.