Výber študentov pre účasť v projekte TeamSoc21 (Erasmus+)

FRI vyhlasuje konkurz na obsadenie troch miest pre účasť v projekte TeamSoc21 (v rámci programu Erasmus+).

V rámci projektu TeamSoc21 spolupracuje 12 univerzít z 8 krajín (viac info na http://sociallab.fer.hr/teamsoc21/aboutteamsoc/).

Každá zúčastnená univerzita môže nominovať troch študentov zo študijných programov orientovaných na informačné a komunikačné technológie na tzv. intenzívny program, ktorý bude ukončený dvojtýždňovým workshopom v Záhrebe v apríli 2018 (15.-28.4.2018).

Nominovani študenti (bakalárskeho, inžinierskeho alebo doktorandského štúdia) zo všetkých zúčastnených univerzít budú rozdelení do pracovných skupín. V každej skupine budú traja študenti, každý z inej univerzity. V priebehu február a marca budú títo študenti vo svojej skupine pracovať na pridelenej case study - "na diaľku" - pôjde o tzv. virtuálnu mobilitu. Pridelenú case study budú riešiť pod vedením jedného alebo dvoch tútorov (učiteľov z partnerských univerzít). Spolupráca študentov a tútorov bude dokončená na workshope v Záhrebe.

Zúčastnení študenti získajú za účasť v projekte 4 ECTS kredity.

Účasť na intenzívnom programe je bezplatná. Všetky náklady spojené s účasťou na workshope v Záhrebe sú platené z rozpočtu projektu.

Termín na prihlásenie do konkurzu - 10. január 2018, 10:00 h. Záujemcovia sa prihlásia e-mailom na adrese Peter.Marton@fri.uniza.sk

Prihlásení študenti budú pozvaní na krátke interview, ktoré sa bude konať 11. januára 2018 o 09:00 h. V rámci neho sa bude zisťovať úroveň znalosti anglického jazyka a motivácia na účasť v projekte.