2021 SmartSoc Online Workshop

Projekt SmartSoc (Education of Future ICT Experts Based On Smart Society Needs) v pondelok 3. mája 2021 začína hlavnú udalosť svojho druhého roku. Začne sa podujatie "2021 SmartSoc Online Workshop". Toto podujatie je náhradou za fyzickú mobilitu, ktorá sa mala konať v španielskej Valencii, v kampuse tamojšej technickej univerzity (Universitat Politecnica de Valencia).

Počas tejto virtuálnej aktivity projektu SmartSoc sa stretnú na dva týždne študenti a učitelia z viac ako 10 európskych univerzít z 9 krajín. V programe sú pracovné stretnutia tímov, ktoré od 15. februára 2021 v rámci virtuálnej mobility pracovali na podnikateľských plánoch svojich virtuálnych start-upov. Študentské tímy svoje podnikateľské plány dokončia a predstavia počas posledného dňa podujatia, 14. mája 2021. Okrem toho sú v programe podujatia prednášky zamerané na najnovšie trendy v oblasti informačných a komunikačných technológií, podnikanie, udržateľný rozvoj a interkulturálnu komunikáciu. Piatok 7. máj bude zaujímavý - predpoludním vďaka pracovnej dielni zameranej na Design Thinking a popoludní vďaka virtuálnej škole varenia španielskej špeciality Paella.

Pripojenie a sledovanie programu podujatia je možné cez platformu Microsoft Teams - link na pripojenie.

Program "2021 SmartSoc Online Workshop"