Automobilová Junior Akadémia 2022 na FRI UNIZA

Sme veľmi radi, že sme mohli byť súčasťou letného tábora s názvom Automobilová Junior Akadémia 2022 organizovaného Nadáciou KIA Slovakia. Kolegovia z Katedry technickej kybernetiky privítali na fakulte 29 účastníkov, s ktorými skladali robotické autíčko, ktoré si následne spárovali s aplikáciou v telefóne a mohli ho ovládať. Veríme, že sa im u nás páčilo a naďalej sa budú venovať oblasti techniky a IT.

Touto cestou by sme sa chceli poďakovať našim kolegom na Katedre technickej kybernetiky za prípravu a realizáciu tohto podujatia na našej fakulte. Hlavným garantom tohto podujatia na fakulte – prof. Ing. Jurajovi Mičekovi, PhD.Ing. Michalovi Hodoňovi, PhD. Poďakovanie patrí aj študentom bakalárskeho študijného programu Manažment – Damián Gloser Jozef Sobol za ich prácu na pozícii animátorov a predsedovi FRI club-u Ing. Mariánovi Šotekovi za pomocné práce pri organizácii tohto podujatia.