Fakulta riadenia a informatiky UNIZA prináša na Žilinskú univerzitu Google Developer Student Club (DSC)

Fakulta riadenia a informatiky UNIZA prináša na Žilinskú univerzitu v Žiline GOOGLE DEVELOPER STUDENT CLUB (DSC). Vďaka patrí nášmu študentovi Miroslavovi Homolovi za vynikajúcu odvedenú prácu. Výsledkom je, že budúci akademický rok sa bude realizovať Google Developer Student Club na Žilinskej univerzite v Žiline ako jedinej na Slovensku. DSC je komunita pre študentov so záujmom o vývojárske technológie Google. Vítaní sú študenti všetkých vysokoškolských alebo postgraduálnych programov so záujmom o rast ako developer. Vstupom do DSC si študenti rozvíjajú svoje znalosti v prostredí vzájomného učenia sa a vytvárajú riešenia pre miestne podniky a ich komunitu. Tak neváhaj a prihlás sa do našej komunity vyplnením krátkeho dotazníka.