Fakulta riadenia a informatiky UNIZA sa úspešne zapojila do dobročinnej výzvy Za 40 dní obísť svet

Fakulta riadenia a informatiky UNIZA sa úspešne zapojila do výzvy „Za 40 dní obísť svet“, ktorú organizuje IT klaster ITkraj, ktorého sme hrdým partnerom. Touto cestou sa chceme poďakovať všetkým našim študentom, doktorandom a zamestnancom, ktorí sa rozhodli takouto formou pomôcť a podporiť občianske združenie Náruč - Pomoc deťom v kríze. Spoločne sme prešli až 3243 kilometrov, pričom 237 km sme nabehali, 2766 km sme bicyklovali, 238 km sme boli na turistike a 1 km sme splavili. Veríme, že viacerí to využili ako skvelú príležitosť tréningu na FRI športovú udalosť roka Beh Jeana de Mijona, ktorý sa uskutoční v rámci podujatia FRIčkovica 23. septembra vo vonkajšej oddychovej zóne FRI UNIZA. Všetkých srdečne pozývame a veríme, že ako každý rok, tak aj tento privítame tímy zložené z našich absolventov.