Finále súťaže Junior kóder/kóderka pozná svojich víťazov

20. marca sme na Fakulte riadenia a informatiky UNIZA privítali finalistov a finalistky programátorskej súťaže Junior kóder/kóderka. 29 šikovných budúcich programátorov a programátoriek prakticky z celého Slovenska si zmeralo sily vo finálovom kole.

Konkurencia ako sa očakávalo bola vysoká, čo sa prejavilo aj vo výsledkovej listine.

1. miesto získal Patrik Šebest zo Strednej odbornej školy technickej, Poprad

2. miesto získal Denis Schreiner zo Spojenej školy, Nové Zámky

3. miesto získal Dávid Krátky zo SPŠ informačných technológií Ignáca Gessaya, Tvrdošín

Víťazom i ostatným finalistom srdečne blahoželáme ku skvelému úspechu a prajeme im veľa úspechov v oblasti programovania a informatiky. Veríme, že s viacerými z nich sa stretneme budúci rok na ďalšom ročníku súťaže alebo už ako s kolegami na chodbách Fakulty riadenia a informatiky UNIZA.

Poďakovanie patrí našim kolegom Ing. Michalovi Vargovi, PhD. Ing. Michalovi Mrenovi z Katedry informatiky a našim úspešným absolventkám Ing. Terézii Sliackej Ing. Natálii Révészovej zo spoločnosti M2M Solutions za úspešnú organizáciu prvého ročníka súťaže. Už teraz sa tešíme na jej ďalší ročník.