FRI UNIZA vyhlasuje súťaž 3D TLAČ pre šikovných stredoškolákov

Si stredoškolák/stredoškoláčka a zaujímaš sa o svet informatiky a informačných technológií? Tak práve pre Teba sme pripravili SÚŤAŽ 3D TLAČ.

Súťaž je určená pre všetkých šikovných stredoškolákov a stredoškoláčky, a to ako pre začiatočníkov, tak i pre pokročilých bez nutnosti vlastnenia 3D tlačiarne.

Zapoj sa do súťaže a súťaž o skvelé ceny. Hlavnou cenou je 3D tlačiareň Prusa Mini+. Pre najlepších sú pripravené aj poukážky (Martinus, Alza).

Súťaž bude prebiehať formou riešenia zaujímavých úloh, ktoré budú zverejňované v tíme súťaže v prostredí MS Teams. Celkovo prebehnú štyri kolá, pričom prvé tri kolá budú prebiehať online v tíme súťaže a posledné – finálové kolo sa uskutoční prezenčne v priestoroch Fakulty riadenia a informatiky UNIZA.

Ako sa zapojiť do súťaže?

1. vyplň registračný formulár a budeš pridaný do tímu súťaže 3D tlač (pozvánka Ti príde na Tvoj e-mail)
  2. vyrieš zadané úlohy a získavaj postupne body, ktoré Ti umožnia postúpiť do finále na FRI UNIZA
  3. ukáž svoje IT zručnosti vo finálovom kole a hraj o skvelé ceny

Prečo sa prihlásiť?

• Čakajú na Teba zaujímavé úlohy a finálové kolo na FRI UNIZA
  • Získaš nové vedomosti a skúsenosti v oblasti 3D tlače
  • Zabavíš sa pri tom!

Navyše úspešní účastníci finálového kola získajú certifikát o jeho absolvovaní, na základe ktorého môžu byť následne prijatí na Fakultu riadenia a informatiky UNIZA bez prijímacej skúšky (certifikát je potrebné priložiť ako prílohu do elektronického systému Elektronická prihláška).

Termíny aktivít:

Aktivita
Zverejnenie zadaniaOdovzdávanie zadania
Prvé kolo15.01.202331.01.2023
Druhé kolo01.02.202315.02.2023
Tretie kolo16.02.202328.02.2023
Finálové kolo10.03.2023

Ďalšie dôležité termíny:

Uzávierka prihlasovania do súťaže (registračný formulár)
15.01.2023
Vyhlásenie postupujúcich do finálového kola
03.03.2023

V prípade akýchkoľvek otázok, neváhaj kontaktovať nášho kolegu Lukáša – hlavného organizátora.