IBM FEST

Spoločnosť IBM organizuje 24. októbra, 2017 v Starej Tržnici v Bratislave IBM FEST.

Počas udalosti sa niekoľko stoviek mladých ľudí a študentov bude môcť zúčastniť niekoľkých workshopov, IBM Hackathon 2017, spoznať nových ľudí a dozvedieť sa priamo od IBMerov, aké je to pracovať pre túto firmu.

Pre účastníkov je pripravená perfektná herná zóna pod záštitou Y-Games Slovakia a desiatky ďalších zaujímavých a interaktívnych prekvapení, ibm.biz/fest2017.

IBM Hackathon je 24 hodinové podujatie počas, ktorého môžu nadšenci rôznych študijných odborov (predovšetkým však z IT) navrhovať inovatívne riešenia. Výstupom má byť konkrétny IT produkt (program, mobilná aplikácia, stránka, hra, vizualizácia). Tímy budú súťažiť o najlepší projekt, pričom hlavnou cenou je 5000€. Tím, ktorý navrhne najlepšie riešenie s využitím služieb z IBM Bluemix alebo IBM Watson AI súťaží o ďalšiu cenu najlepšie využitie IBM technológie a môže získať odmenu až 3000€. Tímy môžu súťažiť v oboch kategóriách. Všetky projekty sa budú hodnotiť vzhľadom na ich životaschopnosť a dopad. Výhercovia budú oznámení počas hlavného programu IBM FESTu. Tímy sa môžu zaregistrovať na stránke IBM FEST, https://ibmfest2017.mybluemix.net/?hackathon

Radi by sme Vám tiež oznámili otvorenie prijímania žiadostí o zaradenie do globálneho programu IBM 2018 Two –Year Worldwide PhD Fellowship program. Program je zameraný na nájdenie a zaujatie najlepších PhD študentov, ktorí sa v rámci svojich prác venujú aspoň jednej z oblastí IBM: AI, blockchain, security, a quantum computing. Študenta musí do programu nominovať zamestnanec fakulty. Podmienky aj prihlasovanie je možné vykonať prostredníctvom, http://www.research.ibm.com/university/awards/phdfellowship.shtml.

Ak máte záujem o prístup k širokej škále vzdelávacích zdrojov IBM, navštívte stránku Global University Program Website. Prostredníctvom tejto stránky môžete pristupovať k rôznym vzdelávacím zdrojom v oblastiach ako napríklad cloud, Watson/Cognitive, security, mobile, Blockchain, IoT, atď., http://www.research.ibm.com/university/index.html
0
študentov
0
učiteľov
0
partnerov

Partneri FRI

Projekty a centrá FRI