Informácia pre budúcich študentov nastupujúcich do prvého ročníka bakalárskeho štúdia

Pre všetkých našich budúcich študentov prvého ročníka bakalárskeho ročníka sme pripravili vstupný online test z matematiky, ktorý je potrebné absolvovať. Jeho cieľom je zistiť vstupné matematické vedomosti nastupujúcich prvákov. Na základe výsledkov budú študenti zaradení do skupín v matematických predmetoch. Táto možnosť sa nám osvedčila v minulých rokoch.

Tí, ktorí majú matematické vedomosti na vyššej úrovni, budú môcť napredovať rýchlejšie. Tí, ktorí majú matematické vedomosti na nižšej úrovni, sa budú môcť zdokonaliť a doplniť si vedomosti formou voliteľného predmetu Praktické cvičenia z matematiky, či študentských konzultácií, ktoré zabezpečujú študenti našej fakultnej organizácie FRI Club Academy.

Odkaz na stránku, kde je online test zverejnený, sme posielali budúcim študentom na ich e-mail uvedený v elektronickej prihláške. Pokiaľ ste tento e-mail nedostali, kontaktujte prosím ihneď prodekana pre vzdelávanie.

Online test z matematiky bude otvorený od 10. júna 2021 od 12:00 do pondelka 14. júna 2021 do 12:00. Prosíme o vykonanie online testu čo najskôr. Nenechávajte si to na poslednú chvíľu.

Na záver krátke zhrnutie:

• do 14. 6. do 12:00 je potrebné napísať online vstupný test z matematiky,
  • máte príležitosť si zadarmo otestovať Vaše matematické znalosti,
  • test je potrebný pre nástup na Fakultu riadenia a informatiky UNIZA, výsledok testu nemá vplyv na štúdium ani prijatie,
  • na základe výsledkov testu Vás vieme zaradiť do študijných skupín a pomôcť Vám zvládnuť prvý ročník.

V prípade otázok neváhajte kontaktovať prodekana pre vzdelávanie.