Letná škola OSS Erasmus+ na FRI UNIZA

Od 6. do 10. septembra 2021 sa na Fakulte riadenia a informatiky UNIZA uskutoční letná škola zameraná na rozvoj počítačových zručností využiteľných na nosných predmetoch (štatistika, analýza, programovanie...).

Letná škola OSS Erasmus+ je určená pre študentov všetkých stupňov (Bc., Ing., PhD.) a ponúka atraktívne predmety, ktoré môžu študenti absolvovať:


Letná škola sa uskutoční v dvoch termínoch. Po letnej škole na FRI UNIZA, kde sa preberie polovica rozsahu predmetov, sa uskutoční o rok letná škola v Brne (jún – júl 2022).  

Študenti si vyberajú dva predmety z vyššie uvedených podľa ich záujmu. Kapacita letnej školy je limitovaná len na 10 miest. Program letnej školy bude prebiehať v počítačových laboratóriách RA301, RA012, RA013). Ubytovanie a stravovanie si študenti zabezpečujú vo vlastnej réžii.

Letnej školy sa zúčastnia aj študenti z Českej republiky (Mendelova univerzita v Brne) a Poľska (Západopomoranská TU Štetín).

V prípade záujmu neváhajte vyplniť prihlášku najneskôr do 20. augusta. V prípade väčšieho záujmu sa uskutoční konkurz. O výsledku konkurzu budú prihlásení študenti informovaní do 25. augusta.

V prípade otázok týkajúcich sa letnej školy OSS Erasmus+ neváhajte kontaktovať prodekana pre vzdelávanie (aj prostredníctvom správy na MS Teams). Rád Vám odpovie.


0
študentov
0
učiteľov
0
partnerov

Partneri FRI

Generálny partner

Siemens Healthcare

Hlavní partneri

DXC technology
Globasy
IPSoft
KROS
Ringier Axel Springer
Scheidt & Bachmann
Quadrotech

Partneri

Asseco
Global Logic
Schaeffler Kysuce

Ostatné spolupracujúce podniky v oblasti vzdelávania, vedy a výskumu

Accenture
Artin
AVAST
AŽD
Bel Power Solutions & Protection
BRAIN:IT
Danfoss
Good Request
IBM
ICZ
Red Hat
Siemens
Softec
Transdata
T Systems
Zaict
ZSE
Kapa Studio

Projekty a centrá FRI