Na kus reči s prodekanom pre vzdelávanie #4 – online diskusné fórum

Všetkých študentov FRI UNIZA srdečne pozývame na v poradí štvrté online diskusné fórum s názvom „NA KUS REČI s prodekanom pre vzdelávanie“. Uskutoční sa v utorok 21. decembra 2021 prostredníctvom MS Teams o 14:00 h. Odkaz na pripojenie sa do diskusného fóra nájdete v študentských kanáloch edu-fri-studenti-Bcedu-fri-studenti-Ing.

Na online stretnutí môžu študenti klásť otázky prodekanovi pre vzdelávanie priamo alebo anonymne prostredníctvom tohto dotazníka. Všetky vopred zaslané otázky budú zodpovedané počas online diskusného fóra v prezentácii prodekana pre vzdelávanie.

Tešíme sa na Vašu účasť a Vaše otázky. Využite tento priestor na zistenie odpovedí na otázky, ktoré potrebujete zodpovedať ohľadom Vášho štúdia na FRI UNIZA.