Na kus reči s prodekanom pre vzdelávanie – jarné online diskusné fórum

Všetkých študentov FRI UNIZA srdečne pozývame na jarné online diskusné fórum s názvom „NA KUS REČI s prodekanom pre vzdelávanie“. Uskutoční sa vo štvrtok 11. apríla 2024 prostredníctvom MS Teams o 13:00 h. Odkaz na pripojenie sa do diskusného fóra nájdete v študentských kanáloch edu-fri-studenti-Bc a edu-fri-studenti-Ing.

Na online stretnutí môžu študenti klásť otázky prodekanovi pre vzdelávanie priamo alebo anonymne prostredníctvom tohto dotazníka. Všetky vopred zaslané otázky budú zodpovedané počas online diskusného fóra v prezentácii prodekana pre vzdelávanie.

Hlavnou témou diskusie budú prihlášky na bakalárske a inžinierske štúdium:

• Ako prestúpiť na iný študijný program a kedy je potrebné si podať prihlášku
  • Kedy je potrebné si podať prihlášku vzhľadom na študijné výsledky
  • Kedy sa oplatí podať prihlášku a prestúpiť na konverzný bakalársky študijný program Informatika
  • Aké sú možnosti prijatia, ak nespĺňam predpísaný predmet/y na daný inžiniersky študijný program

Samozrejme prodekan pre vzdelávanie rád odpovie aj na otázky týkajúceho sa iných študijných tém, ktoré budú položené v rámci anonymného dotazníku alebo zaznejú na online stretnutí.

Tešíme sa na Vašu účasť a Vaše otázky. Využite tento priestor na zistenie odpovedí na otázky, ktoré potrebujete zodpovedať ohľadom Vášho štúdia na FRI UNIZA.