Národné finále svetoznámej súťaže GLOBAL MANAGEMENT CHALLENGE 2021 na FRI UNIZA

17. júna 2021 sa uskutoční národné finálne svetoznámej manažérskej súťaže GLOBAL MANAGEMENT CHALLENGE, do ktorej je celosvetovo zapojených viac ako 30 krajín sveta. Po prvýkrát prebehne národné finálne online formou.

Slovenská edícia tejto prestížnej súťaže úspešne odštartovala 1. apríla tohto roku. V rámci 33 tímov súťažili nielen študenti (UNIZA, STUBA, EUBA, UK PHA, TUKE...), ale aj zástupcovia z podnikovej praxe. Po dvoch online kolách sa do národného finále prebojovalo celkovo 8 tímov:

Názov tímu
Univerzita
Team MTF
Slovenská technická univerzita v Bratislave
TEM
Ekonomická univerzita v Bratislave
Príšerky
Slovenská technická univerzita v Bratislave
EPIVA
Žilinská univerzita v ŽIline
ErB
Žilinská univerzita v ŽIline
KLiK
Univerzita Karlova v Prahe
Schrödinger's cats
Žilinská univerzita v Žiline
FRIvia
Žilinská univerzita v Žiline

Postupujúcim tímom srdečne blahoželáme. Od titulu národný majster GMC Slovakia 2021 delí tímy päť strategických rozhodnutí. Všetkým tímom držíme palce a prajeme správne rozhodnutia. Víťaza následne spoznáme 18.6.2021 o 16:00 h. na slávnostnom vyhlásení výsledkov (online prostredníctvom MS Teams). Ten bude reprezentovať Slovensko na svetovom finále v Nižnom Novgorode (Ruská federácia), kde bolo finále presunuté vzhľadom na oslavy 800 rokov od založenia tohto mesta.