Návšteva partnerských fakúlt v Slovinsku a Chorvátsku v rámci Erasmus+ monitoringu

Prodekan pre zahraničné vzťahy doc. Ing. Peter Márton, PhD. počas troch dní - od 27.02. do 01.03. v rámci Erasmus+ monitoringu navštívil niektoré partnerské fakulty v Slovinsku a Chorvátsku. V Slovinsku je našim hlavným partnerom Mariborská univerzita (University of Maribor - Univerza u Mariboru). V meste Kranj má sídlo Fakulteta za organizacijske vede (Faculty of Organisational Sciences). Na tejto fakulte počas tohto semestra študuje Adryana Kachalavová, študentka bakalárskeho štúdia. 

Priamo v meste Maribor pán prodekan navštívil Ekonomsko-poslovna fakulteta (Faculty of Economics and Business) a Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko (Faculty of Electrical Engineering and Computer Science). V tomto prípade išlo o prvé oficiálne stretnutie zástupcov menovaných fakúlt. Študenti FRI dobre poznajú obe fakulty, tiež z mobilít Erasmus+. 

Nakoniec navštívil pán prodekan významného partnera FRI - Fakultet organizacije i informatike (Faculty of Organisation and Informatics), zo Záhrebskej univerzity. Táto fakulta sídli vo Varaždíne. V súčasnosti na nej absolvuje stáž v rámci programu Erasmus+ študent inžinierskeho štúdia Zdenko Pečeňa. Zdenko stážuje v laboratóriu pre umelú inteligenciu. 

Veríme, že návštevy a stretnutia realizované počas spomínaných troch dní prispejú k rozvoju vzájomnej spolupráce, výmene študentov a učiteľov a tiež pri spolupráci v súčasných i budúcich výskumných i nevýskumných projektoch. Študentom a študentkám pripomíname, že termín na prihlásenie sa na Erasmus mobilitu je len do konca tohto týždňa (24. marca). Prihlásiť sa môžete cez tento prihlasovací formulár.


0
študentov
0
učiteľov
0
partnerov

Partneri FRI

Generálny partner

Siemens Healthcare

Hlavní partneri

DXC technology
Globasy
IPSoft
KROS
Ringier Axel Springer
Scheidt & Bachmann
Quadrotech

Partneri

Asseco
Global Logic
Schaeffler Kysuce

Ostatné spolupracujúce podniky v oblasti vzdelávania, vedy a výskumu

Accenture
Artin
AVAST
AŽD
Bel Power Solutions & Protection
BRAIN:IT
Danfoss
Good Request
IBM
ICZ
Red Hat
Siemens
Softec
Transdata
T Systems
Zaict
ZSE
Kapa Studio

Projekty a centrá FRI