Nominácia na ocenenie ESET Science Award

V polovici októbra sa dozvieme meno výnimočného vysokoškolského pedagóga, vyhlásenie ktorého je súčasťou ocenenia ESET Science Award udeľovaného Nadáciou ESET. Do rozhodovania o tom, kto získa ocenenie, môžete zasiahnuť aj Vy – študenti FRI UNIZA, keďže pedagóg alebo pedagogička, ktorých poznáte, je medzi tými, ktorí boli nominovaní na toto ocenenie. Nadácia ESET v spolupráci s Fakulta riadenia a informatiky UNIZA Vám ponúka možnosť vyjadriť názor na RNDr. Idu Stankoviansku CSc., ktorá je medzi nominovanými na ocenenie ESET Science Award. Dotazník Vám zaberie 2 minúty. Uzávierka odpovedí je 18. júla 2021. Link na dotazník sa nachádza v študentských tímoch na MS Teams - edu-fri-studenti-Bc a edu-fri-studenti-Ing.