ONLINE FRIday - všetko o štúdiu a prihláškach na FRI UNIZA

Stredoškoláci, zbystrite pozornosť. Už tento piatok 29. mája budeme celý deň od 09:00 do 21:00 ONLINE v rámci podujatia ONLINE FRIday - všetko o štúdiu a prihláškach na FRI UNIZA

Vidíš svoju budúcnosť v IT? Baví ťa informatika, programovanie, počítačové siete, hry, robotika prípadne rozmýšľaš o vlastnom podnikaní alebo vedení ľudí v IT prostredí? Stále uvažuješ nad tým, čo budeš robiť ďalej po strednej škole a akú vysokú školu si vyberieš?

V hlave máš množstvo otázok, na ktoré nemáš odpovede a termín na podanie prihlášky na vysokú školu sa blíži?
Nevadí. Z pohodlia domova si môžeš písať v online chate so študentami, doktorandmi, učiteľmi, absolventmi, IT firmami a dokonca aj so samotným dekanom fakulty. Oni Ti umožnia získať odpovede na otázky, ktoré máš ohľadom štúdia na Fakulte riadenia a informatiky Žilinskej univerzity v Žiline.

Navyše, kvôli pandémii COVID-19 rušíme prijímacie skúšky. Do prvého ročníka študijných programov bakalárskeho štúdia budeme do naplnenia plánovacej kapacity prijímať podľa aritmetického priemeru z predposledného ročníka štúdia na strednej škole (koncoročné vysvedčenie). Je to prvýkrát počas 30-ročnej histórie fakulty, čo budú mať všetci uchádzači unikátnu možnosť prihlásiť sa na štúdium k nám bez prijímacej skúšky. Na základe veľkého záujmu uchádzačov a vzhľadom na zrušenie písomných prijímacích skúšok sme navýšili počet prijímaných uchádzačov, takže sa nemusíš báť, že sa ku nám nedostaneš.


0
študentov
0
učiteľov
0
partnerov

Partneri FRI

Generálny partner

Siemens Healthcare

Hlavní partneri

DXC technology
Globasy
IPSoft
KROS
Ringier Axel Springer
Scheidt & Bachmann
Quadrotech

Partneri

Asseco
Global Logic
Schaeffler Kysuce

Ostatné spolupracujúce podniky v oblasti vzdelávania, vedy a výskumu

Accenture
Artin
AVAST
AŽD
Bel Power Solutions & Protection
BRAIN:IT
Danfoss
Good Request
IBM
ICZ
Red Hat
Siemens
Softec
Transdata
T Systems
Zaict
ZSE
Kapa Studio

Projekty a centrá FRI