ONLINE škola 3D tlače 2022 - registrácia pre stredoškolákov spustená

Si stredoškolák/stredoškoláčka a zaujímaš sa o svet informatiky a informačných technológií? Tak práve pre Teba sme pripravili podujatie ONLINE školu 3D tlače 2022.

V rámci tohto podujatia budeš mať príležitosť oboznámiť sa podrobnejšie s 3D tlačou. Po prvých dňoch zameraných na ukážky a vysvetlenie princípov modelovania a 3D tlače budú účastníci rozdelení do štyroch skupín, kde budú postupne riešiť praktické príklady. Priebežné výsledky jednotlivých tímov budú zverejnené na stránke podujatia, pričom hodnotiť sa budú kategórie ako spotreba materiálu, rýchlosť tlače, nápad a podobne. Na konci týždňa spoznáme najlepší tím 3D tlače.

Predstavíme aj fakultný projekt 3D tlače ochranných štítov pre zdravotníkov, kde budú mať účastníci možnosť nazrieť do našej fakultnej „kuchyne“. Tento projekt predstavia samotní študenti FRI participujúci na tomto projekte.

Účastníci si budú mať možnosť navrhnúť a vytlačiť na našich fakultných 3D tlačiarňach ich návrhy (kľúčenky, píšťalky...), ktoré im následne budú zaslané poštou spolu s certifikátom o absolvovaní.

ONLINE škola 3D tlače sa uskutoční v dňoch od 17. do 21. januára prostredníctvom aplikácie Microsoft Teams alebo Cisco Webex Meetings. Pozvánku na prihlásenie Ti pošleme na Tvoj e-mail.

PREČO SA PRIHLÁSIŤ? Pretože:

  • Naučíš sa základy modelovania a 3D tlače.
  • Navrhneš a vytlačíš si svoj vlastný projekt.
  • Rozšíriš si svoje počítačové zručnosti.
  • Naučíš sa spolupracovať v tíme.
  • Spoznáš nových kamarátov.
  • Zapojíš sa do úspešného projektu 3D tlače ochranných štítov pre zdravotníkov.
  • Zabavíme sa spolu!


A ak úspešne absolvuješ náš týždenný kurz, môžeš byť prijatý na Fakultu riadenia a informatiky UNIZA bez prijímacej skúšky (certifikát priložíš ako prílohu do elektronického systému Elektronická prihláška).

Účasť na kurze je bezplatná. Počet miest na kurze je limitovaný a preto neváhaj a prihlás sa čo najskôr cez registračný formulár. Prihlásiť sa bude možné len do 7. januára.

V prípade akýchkoľvek otázok, neváhaj kontaktovať nášho kolegu Lukáša – hlavného organizátora.


0
študentov
0
učiteľov
0
partnerov

Partneri FRI

Generálny partner

Siemens Healthcare

Hlavní partneri

DXC technology
Globasy
IPSoft
KROS
Ringier Axel Springer
Scheidt & Bachmann
Quadrotech

Partneri

Asseco
Global Logic
Schaeffler Kysuce

Ostatné spolupracujúce podniky v oblasti vzdelávania, vedy a výskumu

Accenture
Artin
AVAST
AŽD
Bel Power Solutions & Protection
BRAIN:IT
Danfoss
Good Request
IBM
ICZ
Red Hat
Siemens
Softec
Transdata
T Systems
Zaict
ZSE
Kapa Studio

Projekty a centrá FRI