ONLINE škola manažérskych a IT zručností - registrácia pre stredoškolákov spustená

Si stredoškolák/stredoškoláčka a zaujímaš sa o svet manažmentu a informačných technológií? Tak práve pre Teba sme pripravili podujatie ONLINE školu manažérskych a IT zručností 2021, ktoré sa realizuje v rámci národného projektu IT akadémia.

V rámci tohto podujatia budeš mať príležitosť oboznámiť sa so základmi práce úspešného manažéra. Prostredníctvom viacerých manažérskych hier si postupne precvičíš manažérske rozhodovanie, tímovú prácu či obchodné rokovanie. Zlepšíš si svoje prezentačné i počítačové zručnosti. Zdokonalíš sa v tvorbe prezentácií, naučíš sa vytvárať myšlienkové mapy a vyskúšaš si aj základy digitálneho marketingu.

ONLINE škola manažérskych a IT zručností sa uskutoční v dňoch od 8. do 12. februára prostredníctvom aplikácie Microsoft Teams. Pozvánku na prihlásenie Ti pošleme na Tvoj e-mail.

PREČO SA PRIHLÁSIŤ? Pretože:

• Naučíš sa základy práce úspešného manažéra
  • Zahráš si manažérske hry
  • Zlepšíš si svoje prezentačné zručnosti
  • Naučíš sa vytvárať myšlienkové mapy
  • Precvičíš si tímovú spoluprácu zábavnou formou
  • Spoznáš a vyskúšaš si vyjednávacie techniky
  • Vyskúšaš si tvorbu vyhľadávacej kampane v Google Ads
  • Rozšíriš si svoje počítačové zručnosti
  • Spoznáš nových kamarátov.
  • Zabavíme sa spolu!

A ak úspešne absolvuješ náš týždenný kurz, môžeš byť prijatý na Fakultu riadenia a informatiky UNIZA bez prijímacej skúšky (certifikát priložíš ako prílohu do elektronického systému Elektronická prihláška).

Účasť na kurze je bezplatná. Počet miest na kurze je limitovaný a preto neváhaj a prihlás sa čo najskôr cez registračný formulár. Prihlásiť sa bude možné len do 31. januára.

V prípade akýchkoľvek otázok, neváhaj kontaktovať nášho kolegu Viliama – hlavného organizátora.