ONLINE škola programovania 2020 - registrácia pre stredoškolákov spustená

Si stredoškolák/stredoškoláčka a zaujímaš sa o svet informatiky a informačných technológií? Tak práve pre Teba sme pripravili podujatie ONLINE škola programovania 2020.

V rámci tohto podujatia budeš mať príležitosť vyskúšať si programovanie počítačovej hry s názvom Tanky. Ide o jednoduchú hru pre viac hráčov, kde každý hráč ovláda svoj tank na bojisku a snaží sa streľbou zneškodniť súperov. Tank má vlastnosti, ktoré sa budú počas bitky meniť (napríklad rýchlosť či typ a počet munície). Rovnako aj podmienky na bojisku budú zakaždým iné. Naviac počas bitky budú pribúdať atraktívne bonusy, nástrahy či záškodníci. Bude len na nás, čo do hry pridáme, či lietajúce tanky, zmenu počasia alebo otravných zelených mimozemšťanov na lietajúcich kobercoch.

ONLINE škola programovania sa uskutoční v dňoch od 13. do 17. júla prostredníctvom aplikácie Teams alebo Webex. Pozvánku na prihlásenie Ti pošleme na Tvoj e-mail.

PREČO SA PRIHLÁSIŤ? Pretože:

• Naučíš sa základy objektového programovania v jazyku Java v prostredí Greenfoot.
  • Zostrojíš si vlastnú počítačovú hru.
  • Rozšíriš si svoje počítačové zručnosti.
  • Naučíš sa spolupracovať v tíme.
  • Spoznáš nových kamarátov.
  • Zabavíme sa spolu!

A ak úspešne absolvuješ náš týždenný kurz, môžeš byť prijatý na Fakultu riadenia a informatiky UNIZA bez prijímacej skúšky (certifikát priložíš budúci rok ako prílohu do elektronického systému Elektronická prihláška).

Účasť na kurze je bezplatná. Počet miest na kurze je limitovaný a preto neváhaj a prihlás sa čo najskôr cez registračný formulár. Prihlásiť sa bude možné len do 25. júna.

V prípade akýchkoľvek otázok, neváhaj kontaktovať nášho kolegu Michala – hlavného organizátora.