ONLINE škola programovania 2022 - registrácia pre stredoškolákov spustená

Si stredoškolák/stredoškoláčka a zaujímaš sa o svet informatiky a informačných technológií? Tak práve pre Teba sme pripravili podujatie ONLINE škola programovania 2022.

V rámci tohto podujatia budeš mať príležitosť vyskúšať si programovanie počítačovej hry. Bude to klasika v podaní Bombermana, Asteroidy ohrozujúce tvoju kozmickú loď alebo niečo náročnejšie? Nechaj sa prekvapiť!

ONLINE škola programovania sa uskutoční v dňoch od 14. do 16. februára prostredníctvom aplikácie Teams alebo Webex. Pozvánku na prihlásenie Ti pošleme na Tvoj e-mail.

PREČO SA PRIHLÁSIŤ? Pretože:

• Naučíš sa základy objektového programovania v jazyku Java v prostredí Greenfoot.
  • Zostrojíš si vlastnú počítačovú hru.
  • Rozšíriš si svoje počítačové zručnosti.
  • Naučíš sa spolupracovať v tíme.
  • Spoznáš nových kamarátov.
  • Zabavíme sa spolu!

A ak úspešne absolvuješ náš kurz, môžeš byť prijatý na Fakultu riadenia a informatiky UNIZA bez prijímacej skúšky (certifikát priložíš ako prílohu do elektronického systému Elektronická prihláška).

Účasť na kurze je bezplatná. Kurz je určený pre stredoškolákov v predposlednom alebo poslednom ročníku štúdia. Počet miest na kurze je limitovaný a preto neváhaj a prihlás sa čo najskôr cez registračný formulár. Prihlásiť sa bude možné do 31. januára 2022.

V prípade akýchkoľvek otázok, neváhaj kontaktovať našu kolegyňu Natáliu alebo nášho kolegu Michala – hlavného organizátora.