ONLINE TALK S NATÁLIOU PAŽICKOU NA TÉMU UDRŽATEĽNOSŤ

EVERY INDIVIDUAL MATTERS#everyindividualmatters

Už tento pondelok 8.3.2021 sa prostredníctvom aplikácie MS Teams uskutoční verejne prístupná prednáška na tému udržateľnosť a eko inovácie v podnikoch.

Natália Pažická je environmentálna aktivistka, influencerka, zakladateľka iniciatívy a občianskeho združenia#everyindividualmatters a podcastu Fashion Session. Vďaka modelingu sa mohla osobne presvedčiť o úbohých praktikách módneho priemyslu v čínskych fabrikách. Následne sa rozhodla študovať Fashion & Branding na Amsterdam Fashion Institut, kde sa 4 roky venovala udržateľnosti v módnom priemysle. Tak isto je jednou z iniciátorov najúspešnejšej online petície na Slovensku #klimatapotrebuje, ktorá získala viac ako 126 tisíc podpisov.

S Natáliou sa pozrieme na udržateľosť z viacerých uhlov pohľadu. Pozrieme sa na jej príbeh ako sa k udržateľnosti skrz odevný priemysel dostala a ako každý z nás môže byť pre tento svet pozitívnou zmenou. Ako povedala Margaret Meadová:

„Nepochybujte o tom, že malá skupina láskavých, odhodlaných občanov môže zmeniť svet. V skutočnosti je to jediná vec, ktorá kedy svet zmenila.”

Pod iniciatívou študentov Fakulty riadenia a informatiky sme sa rozhodli sprístupniť prednášku Natálie Pažickej širokej verejnosti s cieľom vyzbierať pod záštitou fakulty podporu pre OZ #everyindividualmatters. Príspevok 1€ je dobrovoľný a odosielaný priamo na transparentný účet občianskeho združenia. Spojme sa pre dobrú vec, ak sa rozhodnete k našej iniciatíve pridať, dajte do popisu platby značku #fripomaha a pridajte sa tak k našej iniciatíve pomáhať aj v ťažkom čase pandémie. Veríme, že naša pondelková prednáška bude nie len prínosom z pohľadu zaujímavých informácií, ale aj z pohľadu pomoci.

Tešíme sa na Vás: Kliknutím sem sa pripojíte k schôdzi

Podporiť aktivity OZ #everyindividualmatters, môžete zaslaním 1€ na ich transparentný účet: IBAN: SK4709000000005157552498 s popisom platby #fripomaha, viac info na ich web stránke https://everyindividualmatters.sk/.

Ďakujeme #smefri.