Panel Story 2023 – prezentácia výsledkov projektovej výučby

6. februára 2023 od 8:00 h. sa bude konať Prezentácia výsledkov projektovej výučby v inžinierskom štúdiu. Prezentácia bude realizovaná konferenčným spôsobom alebo formou krátkych prednášok a pripravených prezentácií. O 7:45 h. sa uskutoční slávnostné otvorenie podujatia dekanom fakulty prof. Ing. Emilom Kršákom, PhD. v konferenčnom centre fakulty RC009.

Podujatie je určené pre všetkých záujemcov z akademickej obce fakulty, ale aj pre odbornú a širokú verejnosť. Študenti tretích ročníkov bakalárskeho štúdia budú mať príležitosť oboznámiť sa s projektmi, na ktorých môžu po nastúpení na inžinierske štúdium pracovať. Odporúčame im preto sa tohto podujatia zúčastniť.

Prezentácia projektov inžinierskeho štúdia bude prebiehať podľa časového rozpisu, ktorý spolu s rozpisom hodnotiteľov uverejníme v priebehu niekoľkých dní.

Podujatia sa zúčastnia aj IT firmy, ktorých zástupcovia budú mať možnosť vidieť a hodnotiť dosiahnuté výsledky študentov v rámci projektovej výučby. Taktiež bude vytvorený priestor na následnú komunikáciu študentov s úspešnými IT firmami v oblastiach, ktoré budú študentov zaujímať.

HARMONOGRAMY + ROZPIS HODNOTITEĽOV

Aplikovaná informatika (Informačné systémy), Inteligentné informačné systémy, Biomedicínska informatika - harmonogram , rozpis hodnotiteľov

Aplikované sieťové inžinierstvo - harmonogram

Počítačové inžinierstvo - harmonogram