Postup do finále elitnej súťaže diplomových prác IT SPY 2023

Medzi osem najlepších diplomových prác z oblasti IT postúpila aj naša úspešná absolventka a zároveň aj študentka doktorandského štúdia študijného programu Aplikovaná informatika Linda Blahová so svojou prácou Spracovanie a vyhodnocovanie grafických biomedicínskych údajov. Osem finalistov bolo vybraných z takmer 1200 IT prác vysokoškolákov obhájených v minulom akademickom roku na popredných českých a slovenských univerzitách.

Nižšie uvádzame poster, kde nájdete všetky informácie ohľadom postupujúcej diplomovej práce do finále. Na stránkach súťaže môžete podporiť Lindu hlasovaním o Cenu verejnosti. Tu sa nachádza aj jej diplomová práca.

Pozor, hlasuje sa už len do 20. novembra. Hlasovanie zaberie pár klikov, pričom nezabudnite potvrdiť hlasovanie aj cez link, ktorý príde na Váš e-mail. Ďakujeme za každý Váš hlas. LINK NA HLASOVANIE

Linde blahoželáme k postupu do finále a držíme jej palce v boji o hlavné ceny na finále 22. novembra v Prahe. Rovnako blahoželáme aj vedúcemu práce doc. Ing. Jozefovi Kostolnému, PhD. z Katedry informatiky.


0
študentov
0
učiteľov
0
partnerov

Partneri FRI

Generálny partner

Siemens Healthcare

Hlavní partneri

DXC technology
Globasy
IPSoft
KROS
Ringier Axel Springer
Scheidt & Bachmann
Quadrotech

Partneri

Asseco
Global Logic
Schaeffler Kysuce
Oriwin

Ostatné spolupracujúce podniky v oblasti vzdelávania, vedy a výskumu

Accenture
Artin
AVAST
AŽD
Bel Power Solutions & Protection
BRAIN:IT
Danfoss
Good Request
IBM
ICZ
Red Hat
Siemens
Softec
Transdata
T Systems
Zaict
ZSE
Kapa Studio
Autocont
Oriwin

Projekty a centrá FRI