Pozvánka na Letnú školu strojového učenia 2022

Aj tento rok organizujeme letnú školu strojového učenia. Naučíte sa ako automaticky klasifikovať objekty, vykonať rozpoznávanie tváre, vytvoriť umelú inteligenciu pre hry, aplikovať deep learning na spracovanie zvuku/obrazu a mnoho ďalších zaujímavých tém.

Letná škola kombinuje prednášky a interaktívne tutoriály a bude prebiehať v hybridnom formáte. Prezenčná časť bude od 5. do 6. septembra. V online časti od 7. septembra do 30. novembra si budete môcť zvoliť kurzy podľa vášho výberu.

Navyše, môžete po absolvovaní určitého počtu kurzov získať ECTS kredity pre Vaše štúdium. Pre viac informácií a registráciu navštívte www.mlss.sk. Deadline pre registráciu už len do 29. júla (https://mlss.sk/registration/). Tešíme sa na Vašu účasť!

Letná škola je tento rok organizovaná vďaka projektu Hybridné vzdelávanie v oblasti umelej inteligencie, strojového učenia a kybernetiky na UNIZA.