Pozvánka na obľúbené podujatie FRIčkovica 2022

Počasie nám v poslednom čase nepraje a zdá sa, že sa v najbližších dňoch ešte ku lepšiemu nezmení. Aby mala FRIčkovica tú pravú atmosféru, aby nám nebola zima a chutilo nám pripravené občerstvenie, rozhodli sme sa počkať na babie leto a podujatie predbežne presunúť na 5.10.2022.

Študentská slávnosť s názvom FRIČKOVICA sa preto uskutoční dňa 5. októbra 2022 od 13:00 h. na trávnatej ploche za fakultou pri lesoparku. Pôjde už o 6. ročník obľúbeného podujatia, ktorého cieľom je symbolické otvorenie nového akademického roka, vytvorenie priestoru na zoznámenie sa nových študentov nastupujúcich do prvého ročníka, stretnutie študentov so zástupcami IT firiem, ale najmä s absolventmi fakulty pôsobiacimi v týchto úspešných firmách.

Šiesty ročník sa uskutoční po trojročnej pandemickej prestávke. Pre študentov bude zabezpečená skvelá hudba, množstvo zaujímavých súťaží, dobré jedlo, prvé pivo/kofola zadarmo s platným ISIC preukazom FRI (sponzor spoločnosť BRAIN:IT).

Súčasťou podujatia bude slávnostné otvorenie nového fakultného námestia s novým cyklo prístreškom a vynovené moderné počítačové laboratória RA012 a RA013.

Tu si môžete pozrieť videovizitky, ako sa vydarili minuloročné ročníky tohto podujatia:

5. ročník4. ročník3. ročník2. ročník1. ročník.

Veríme, že ani menšia zmena plánu nikoho neobmedzí, ale práve naopak, všetci sa budú tešiť ešte viac.