Pozvánka na ONLINE Deň otvorených dverí FRI UNIZA plný zaujímavých webinárov

Zaujímaš sa o štúdium informatiky, informačných technológií, manažmentu, počítačového inžinierstva alebo sieťových technológií? Rozmýšľaš, čo ďalej po strednej? Bavia ťa technológie, programovanie, počítačové siete, máš logické myslenie alebo uvažuješ nad vlastným biznisom či budúcou kariérou úspešného manažéra? Ak áno, tak práve toto je „starter pack“ pravého FRIčkára.

Zúčastni sa dňa plného zaujímavých praktických webinárov a informácií o možnostiach štúdia na Fakulte riadenia a informatiky UNIZA, ktoré Ti pomôžu zistiť, ktorý študijný program je pre Teba TOP.

Si žiakom strednej školy v končiacom alebo predposlednom ročníku a uvažuješ kam na vysokú školu? Potom práve pre TEBA je náš ONLINE Deň otvorených dverí. Predstavíme Ti možnosti a príležitosti, ktoré Ti ponúka štúdium na našej fakulte.

Termín konania:

9. novembra 2022 od 12:00 h. do 21:00 h.

Miesto konania:

online prostredníctvom MS Teams
LINK NA PRIPOJENIE

PROGRAM PODUJATIA:

12:00 – 13:00

PREZENTÁCIA FAKULTY, LABORATÓRIÍ A MOŽNOSTÍ ŠTÚDIA – predstavíme Ti našu fakultu a moderné laboratóriá, dozvieš sa, aké atraktívne študijné programy môžeš u nás študovať. Ako sú úspešní naši absolventi Ti predstavia pozvaní partneri z praxe. Radi Ti odpovieme na Tvoje otázky.

13:00 – 14:00

POHĽAD ÚSPEŠNÝCH ABSOLVENTOV NA FRI UNIZA

UKAŽKY PRÁC ŠTUDENTOV FRI UNIZA – ukážeme Ti, na akých zaujímavých projektoch môžeš pracovať počas štúdia.

ŠTÚDIUM NA FRI OČAMI ŠTUDENTOV A ŠTUDENTSKÝ ŽIVOT NA FRI UNIZA – dozvieš sa ako vnímajú naši študenti štúdium na FRI a aký bohatý študentský život Ťa na FRI čaká aj vďaka fakultným organizáciám FRI club a FRI club academy.

14:00 – 19:00

PRAKTICKÉ WEBINÁRE –  predstavíme Ti novinky zo sveta informatiky, manažmentu, informačných a sieťových technológií, ktoré si môžeš vyskúšať. Nezabudni si rezervovať miesto prostredníctvom prihlasovacieho formulára, nakoľko sú kapacitne obmedzené. Webináre budú prebiehať prostredníctvom MS Teams, na ktoré Ti pošleme pozvánku na základe Tvojho prihlásenia.

Pripravili sme pre Teba tieto zaujímavé webináre, pričom podrobnosti o nich (obsah, čas, kapacita) nájdeš TU:

18:00 – 19:00

19:00 – 20:00

POHĽAD ÚSPEŠNÝCH ABSOLVENTOV NA FRI UNIZA

12:00 -21:00

ONLINE CHAT – Z pohodlia domova si môžeš písať v online chate so študentami, doktorandmi, učiteľmi, absolventmi, IT firmami a dokonca aj so samotným dekanom fakulty. Oni Ti umožnia získať odpovede na otázky, ktoré máš ohľadom štúdia na Fakulte riadenia a informatiky Žilinskej univerzity v Žiline.

Nezabudni sledovať náš instagram budfri.sk, kde bude prebiehať súťaž o skvelé ceny. Žrebovať budeme dvoch výhercov, ktorí splnia všetky podmienky súťaže. Viac informácii nájdeš priamo pod príspevkom na našom IG.

Link na FB udalosť: TU.