Pozvánka na ONLINE deň otvorených dverí / ONLINE FRIday 2021

LINK NA PRIPOJENIE DO HLAVNÉHO PROGRAMU ONLINE DOD FRI UNIZA - NECH SA PÁČI VSTÚPTE.

Pozvánky na pripojenie sa na praktické webináre do MS Teams boli zaslané prihláseným účastníkom (prostredníctvom prihlasovacieho formulára) na ich e-mailové adresy. Ak by niekomu neprišla pozvánka na uvedený e-mail v prihláške (prosím skontrolujte aj spam/nevyžiadanú poštu), tak prosím napíšte na viliam.lendel@fri.uniza.sk. Ešte stále sa môžete prihlásiť na praktické webináre.

Srdečne Ťa pozývame na podujatie ONLINE deň otvorených dverí / ONLINE FRI day 2021 plné praktických webinárov a informácií o možnostiach štúdia na Fakulte riadenia a informatiky UNIZA, ktoré Ti pomôžu zistiť, ktorý študijný program je pre Teba TOP.

Si žiakom strednej školy v končiacom alebo predposlednom ročníku a uvažuješ kam na vysokú školu? Potom práve pre TEBA je toto online podujatie určené. Predstavíme Ti možnosti a príležitosti, ktoré Ti ponúka štúdium na našej fakulte. Navyše budeš môcť súťažiť o atraktívne ceny.

Termín konania:

18. februára 2021 od 09:00 do 16:00

Miesto konania:

online prostredníctvom MS Teams

Prihlasovací formulár
formulár na vyplnenie - následne Ti pošleme na e-mail pozvánku na podujatie a webináre

PROGRAM (link na online podujatie zverejníme TU v deň podujatia)

09:00–10:00

LINK NA PRIPOJENIE - NECH SA PÁČI VSTÚPTE.

PREZENTÁCIA FAKULTY, LABORATÓRIÍ A MOŽNOSTÍ ŠTÚDIA – predstavíme Ti našu fakultu a moderné laboratóriá, dozvieš sa, aké atraktívne študijné programy môžeš u nás študovať. Ako sú úspešní naši absolventi Ti predstavia pozvaní partneri z praxe. Radi Ti odpovieme na Tvoje otázky.

10:00–16:00

PRAKTICKÉ WEBINÁRE – pripravili sme pre Teba zaujímavé webináre so súťažou o atraktívne ceny. Predstavíme Ti novinky zo sveta informatiky, manažmentu, informačných a sieťových technológií, ktoré si môžeš vyskúšať. Zisti, aký študijný program Ti najviac „sedí“. Praktické webináre sme zoradili podľa oblastí. Klikni a zisti podrobnosti o webinároch, čo Ťa na nich čaká, koľko trvajú, aká je ich kapacita. Nezabudni si rezervovať miesto prostredníctvom prihlasovacieho formulára, nakoľko sú kapacitne obmedzené. Praktické webináre budú prebiehať prostredníctvom MS Teams, na ktoré Ti pošleme pozvánku na základe Tvojho prihlásenia.

INFORMATIKA – ponuka webinárov

MANAŽMENT – ponuka webinárov

INFORMAČNÉ A SIEŤOVÉ TECHNOLÓGIE, POČÍTAČOVÉ INŽINIERSTVO – ponuka webinárov

13:00–14:00

LINK NA PRIPOJENIE - NECH SA PÁČI VSTÚPTE.

ŠTÚDIUM NA FRI OČAMI ŠTUDENTOV A ŠTUDENTSKÝ ŽIVOT NA FRI UNIZA – dozvieš sa ako vnímajú naši študenti štúdium na FRI a aký bohatý študentský život Ťa na FRI čaká aj vďaka fakultným organizáciám FRI club a FRI club academy.

14:00–14:30

LINK NA PRIPOJENIE - NECH SA PÁČI VSTÚPTE.

UKAŽKY PRÁC ŠTUDENTOV FRI UNIZA – ukážeme Ti, na akých zaujímavých prácach môžeš pracovať počas štúdia

14:30–15:00

POHĽAD ÚSPEŠNÝCH ABSOLVENTOV NA FRI UNIZA

Informácia k súťaži o atraktívne ceny:

Súťaž je formou vedomostného kvízu. Otázky budú zverejnené formou QR kódov v jednotlivých praktických webinároch. Zapoj sa a vyhraj bezdrôtové slúchadlá, fitness náramok, smart zásuvku alebo bezdrôtový reproduktor.

Pokyny k priebehu súťaže nájdete v tomto dokumente - manuál. Prosím, pozorne si ho prečítajte a vyskúšajte si aplikáciu. Následne sa zúčastnite webinárov, zoskenujte QR kódy a odpovedajte na jednotlivé otázky. Držíme Vám palce.