Pozvánka na slávnostné otvorenie súťaže GMC Slovakia 2021

Teší nás, že sa už tímy z celého Slovenska hojne registrujú do najväčšej manažérskej súťaže na svete - Global Management Challenge, ktorej hlavným organizátorom je práve Fakulta riadenie a informatiky UNIZA. Radi by sme všetky registrované tímy i širokú verejnosť pozvali na slávnostné otvorenie súťaže GMC, ktoré sa bude konať 1. apríla od 16:00 online formou prostredníctvom MS Teams s nasledujúcim programom:

• Príhovor dekana Fakulty riadenia a informatiky UNIZA
  • Príhovor vedúceho Katedry manažérskych teórií
  • Prezentácia súťaže GMC Slovakia – edícia 2020/2021
  • Diskusia

Vstup na slávnostné otvorenie súťaže GMC 2021 je prostredníctvom tohto odkazu (tu kliknite).

Vzhľadom na pretrvávajúci záujem o registráciu do súťaže GMC sme sa rozhodli posunúť termín registrácie tímov do utorka 6. apríla do 12:00 h. Registračný formulár nájdete na oficiálnej stránke súťaže: https://www.gmcslovakia.sk/.

Tešíme sa na online stretnutie.