Prípravný kurz pre nastupujúcich študentov do prvého ročníka bakalárskeho štúdia

Dávame do pozornosti všetkým budúcim študentom prvého ročníka bakalárskeho štúdia informácie týkajúce sa prípravného kurzu, ktorého absolvovanie je povinné. Prípravné kurzy pre jednotlivé študijné programy sa uskutočnia v dňoch 16. alebo 17. septembra, pričom je potrebné si pozorne prečítať ich presný rozpis spolu s pokynmi.

V rámci prípravného kurzu sa budúci prváci dozvedia všetky potrebné informácie ohľadom organizácie výučby a výberu predmetov. Upozorňujeme ich, že si zatiaľ nevyberajú povinne voliteľné, ani výberové predmety a taktiež, že pre nich neplatia termíny na zápis, ktoré sú plánované začiatkom septembra pre študentov vyšších ročníkov. Študenti 1. ročníka bakalárskeho štúdia už zápisy absolvovali online formou.

Taktiež je nevyhnutné, aby mali študenti 1. ročníka bakalárskeho štúdia vybavenú ISIC kartu, ktorá je dôležitá pre ich pôsobenie na fakulte (výber V a PV predmetov, otváranie dverí, stravovanie, platba za ubytovanie...).

Začiatkom septembra budú študenti 1. ročníka bakalárskeho štúdia zaradení do študijných skupín, kde si následne môžu pozrieť rozvrh ich povinných predmetov. Na prípravnom kurze dostanú študenti 1. ročníka bakalárskeho štúdia aj potvrdenie o návšteve školy.

V prípade otázok a nejasností je potrebné osloviť prodekana pre vzdelávanie (viliam.lendel@fri.uniza.sk) alebo študijný referát (studref@fri.uniza.sk).