Programátorská súťaž ACM ICPC

Aj tento rok organizujeme programátorskú súťaž CTU Open. Uskutoční sa 18. a 19. októbra (FRA 12 a FRA 13) a tak ako aj po minulé roky, 2 najlepšie tímy z našej univerzity postupujú na stredoeurópske kolo (CERC 2013) do Krakova, kde majú samozrejme všetko hradené.

CTU Open je medzinárodná súťaž dvoj- až trojčlenných tímov. Avšak ak nemáte tím, nevadí, spojte sa s nami a my vám niekoho nájdeme. Súťaž sa súčasne koná na viacerých miestach, ktoré sú navzájom poprepájané. Tento rok si hlavy potrápia súťažiaci v Prahe, Ostrave, Brne, Plzni, Bratislave, Žiline, Banskej Bystrici a Košiciach. Počas súťaže musia tímy za 5 hodín vyriešiť niekoľko analytických, logických či programátorských úloh. Súťaž je otvorená pre všetkých študentov (ale aj zamestnancov) ŽU. Registrovať sa je potrebné do 17.10.

Viac informácií nájdete na oficiálnej stránke súťaži.

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na coach@fri.uniza.sk.