Programátorská súťaž CTU Open 2019

Aj tento rok organizujeme lokálne kolo programátorskej súťaže v rámci CTU Open. CTU Open je medzinárodná súťaž 1 až 3-členných tímov, ktorá slúži zároveň ako kvalifikácia na stredoeurópske kolo (CERC 2019) v rámci prestížnej a svetovo najznámejšej univerzitnej programátorskej súťaže ACM ICPC. Súťaž je vhodná pre všetkých, ktorí sa zaujímajú o programovanie a algoritmizáciu.

Súťaž CTU Open sa tento rok uskutoční 18. a 19. októbra v miestnostiach RA012 a RA013. V piatok (18.10.) je od 17:30 cvičné kolo, ktoré vám pomôže sa zorientovať pred ostrou súťažou. V sobotu (19.10.) je od 9:30 ostrá súťaž. Tak ako aj po minulé roky, najlepšie 2 tímy z našej univerzity postupujú na stredoeurópske kolo do Prahy.

Ak nemáte tím, nevadí, spojte sa s nami a my vám niekoho nájdeme. Súťaž sa súčasne koná na viacerých miestach, ktoré sú navzájom poprepájané. Tento rok si hlavy potrápia súťažiaci v Prahe, Ostrave, Brne, Plzni, Bratislave, Žiline a Košiciach. Počas súťaže musia tímy za 5 hodín vyriešiť niekoľko analytických, logických či programátorských úloh. Súťaž je otvorená pre všetkých študentov (ale aj zamestnancov vo forme nesúťažných tímov) UNIZA.

Viac informácií ako aj postup pre registrovanie (sekcia registration) nájdete na oficiálnej stránke organizátora súťaže ČVUT v Prahe. Zaregistrovať sa je potrebné do 17.10.2019.

V prípade akýchkoľvek otázok ma kontaktujte na peter.tarabek@fri.uniza.sk alebo osobne na RA223 - Peter Tarábek.
0
študentov
0
učiteľov
0
partnerov

Partneri FRI

Platinový partner

Hlavný partner

Partneri

Projekty a centrá FRI

Projekty

Inteligentné operačné a spracovateľské systémy pre UAV
Transdata
IT akadémia
ACeSYRI
SmartSoc
TECH4EDU4
Centre in Advanced Biomedical and Medical Informatics

Centrá

Cisco Network Academy
PEARSON VUE - Aturizované centrum