Školské kolo Networking Academy Games (NAG 2023)

Milí študenti, ak sa zaujímate o oblasť počítačových sietí a radi súťažíte, dávame Vám do pozornosti 18. ročník prestížnej študentskej súťaže Networking Academy Games (NAG 2023), ktorá prebehne koncom apríla 2023 (predpokladaný termín je 21.4.2023) na Technickej Univerzite v Košiciach (TUKE).

Súťaž NAG 2023 Vám umožní ukázať svoje vedomosti a schopnosti z oblasti počítačových sietí, ktoré ste získali štúdiom v rámci Cisco Netacad programu a ďalších sieťových predmetov, a porovnať sa súťažiacimi z iných škôl v SR. Súčasťou súťaže je on-line vedomostný test a riešenie praktickej úlohy.

Harmonogram je nasledovný:

• 31.3.2023, piatok. Ak ste tak už nerobili, je potrebné sa  do termínu 31.3.2023 prihlásiť do školského kola súťaže vyplnením prihlášky cez online formulár
  • 12.4.2023, v stredu, prebehne školské kolo NAG-u v priestoroch FRI UNIZA. Školské kolo sa bude skladať z online testu a praktickej úlohy s konfiguráciou v programe Packet Tracer na čas, bez používania akýchkoľvek pomocných materiálov a iných pomôcok. Termíny školského kola sú dva (podľa počtu súťažiacich), od 8.45 do 11:15 hod. a od 12.45 do 14.15 hod. Miesto konania (učebňu) včas upresníme po registrácii, ktorá končí 31.3.2023,
  • 14.4.2023, piatok. Po skončení školského kola prebehne vyhodnotenie a do 14.4. musia byť nahlásené nominácie za UNIZA.
  • 21.4.2023, piatok. Zo školského kola ďalej do národného kola postupujú (minimálne) prví štyria najúspešnejší súťažiaci za UNIZA. Celonárodné kolo sa bude konať na Technickej Univerzite v Košiciach dňa 21.4.2023. Viac informácií na https://netacad.sk/nag-2023/.

Tešíme sa na Váš záujem a výbornú reprezentáciu našej školy. Predošlé ročníky súťaže ukazujú, že naši študenti sú už dlhodobo úspešní, a získavajú v súťaži NAG popredné umiestnenia (https://netacad.uniza.sk/cna-zilina/ceny-ocenenia-cna-zilina). Zároveň Vás isto potešia i ocenenia a zaujímavé vecné ceny.

s pozdravom,

Tím Netacad pri FRI UNIZA