Voľby do študentskej časti Akademického senátu Fakulty riadenia a informatiky UNIZA 22.11.2021

Vážené študentky, vážení študenti.

Dnes (22.11.2021) od 7:00 do 19:00 sa uskutočnia voľby do študentskej časti Akademického senátu Fakulty riadenia a informatiky UNIZA. Voľby budú prebiehať online cez systém onvote.uniza.sk.

Pre prihlásenie sa do systému onvote kliknite na čierne tlačidlo Sign in with Microsoft a zadajte svoje prihlasovacie údaje - študentskú e-mailovú adresu a heslo ako na vzdelávanie.uniza.sk. Po úspešnom prihlásení vyberte zo zoznamu udalostí kliknutím "Voľby do študentskej časti AS FRI UNIZA, 22.11.2021".

Po odprezentovaní sa a zaškrtnutí vybraných kandidátov je potrebné potvrdiť svoju voľbu tlačidlom "potvrdiť". Po tomto kroku je už hlas odoslaný a nie je možné ho zmeniť. Každý/á študent/študentka Fakulty riadenia a informatiky môže hlasovať za maximálne siedmich kandidátov.

Zoznam kandidátov:

1. Jakub Abrahám

2. Ing. Pavol Boško

3. Ing. Eliška Čičmancová

4. Juraj Dobrovič

5. Adam Jacko

6. Peter Kolok

7. Daniela Marušincová

8. Ing. Michal Mulík

9. Ing. Marián Šotek

10. Andrej Vrábel

Súhrnnú charakteristiku všetkých kandidátov nájdete na tomto linku .

V prípade akýchkoľvek problémov môžete písať na túto e-mailovú adresu.

Zdroj obrázku: Element5 Digital on Unsplash