Výber povinne voliteľných a výberových predmetov (prváci)

V rámci prípravného kurzu „Úvod do štúdia“ boli študentom prvého ročníka bakalárskeho štúdia podané základné informácie pre ich úspešný štart  v akademickom roku 2022/2023.

Výber povinne voliteľných a výberových predmetov sa uskutočňuje prostredníctvom systému VZDELÁVANIE. Predmety v systéme vzdelávanie budú sprístupnené v období od 16.9.2022 od 7:00 h. do polnoci 23.9.2022. Ponuku predmetov ako aj ďalšie informácie k ich výberu nájdete v tomto súbore . Odporúčame študentom prvého ročníka bakalárskeho štúdia si ho pozorne prečítať a postupovať podľa uvedených pokynov.

Pri výbere predmetov je potrebné zohľadniť odporúčanie zápisu pre daný študijný program (stĺpce INF, IaST, IaR, PI, MAN v súbore vyššie). Po výbere predmetov je možné si u niektorých voliteľných predmetov, napríklad Praktické cvičenia z matematiky 1 zvoliť konkrétne cvičenie v systéme vzdelávanie podľa tohto návodu .

Video návod na výber PV a V predmetov:

Študentom prvého ročníka bakalárskeho štúdia odporúčame taktiež sledovať fakultné sociálne siete (Facebook – FRI UNIZA, Instagram – budfri.sk, YouTube kanál – budfri.sk, vzdelávací YouTube kanál somFRI edu, LinkedIn – FRI UNIZA) pre ich lepšie informovanie o dianí na fakulte.

Všetkým prvákom prajeme veľa zdravia, elánu, úspechov a úspešný štart v akademickom roku 2022/2023.