Vyhodnotenie súťaže o najlepší dizajn pre FRI MERCH

Ako ste si určite všimli, na Fakulte riadenia a informatiky UNIZA prebiehala v uplynulých týždňoch súťaž FRI merch. Chceme sa v prvom rade poďakovať za obrovské množstvo kreatívnych návrhov, ktorými ste sa do súťaže zapojili. Zo všetkých prijatých návrhov vybrala odborná porota 10+1 najzaujímavejších, ktoré boli následne zverejnené na fakultnej facebookovej stránke @FRIuniza, kde ste za tie, ktoré sa Vám najviac páčili, mohli hlasovať aj Vy. Ďakujeme za všetky hlasy, ktorými ste pomohli rozhodnúť o víťazoch tejto súťaže. Udelili ste presne 1255 lajkov/hlasov. Bez ďalšieho zdržiavania si Vám dovoľujeme predstaviť víťazné návrhy:

1. miesto: Michal Koháni (277 hlasov)

2. miesto: Peter Koniar (237 hlasov)

3. miesto: Tomáš Kello (227 hlasov)

Gratulujeme víťazom a prajeme všetkým príjemné prežitie vianočných sviatkov v kruhu najbližších.