Webinár #6 – Ako si správne vybrať bakalársku prácu

Milí študenti končiacich ročníkov bakalárskeho štúdia,

do 31. októbra je potrebné registrovať bakalársku prácu obhajovanú v tomto akademickom roku elektronicky cez fakultný systém Záverečné práce. Prinášame Vám webinár s názvom Ako si správne vybrať bakalársku prácu, na ktorom sa dozviete všetky potrebné informácie ohľadom správneho výberu bakalárskej práce a jej registrácie vo fakultnom systéme Záverečné práce. Získate odpovede napríklad na otázky:

• Aké funkcie ponúka a ako používať fakultný systém Záverečné práce?
  • Kedy kontaktovať potenciálneho vedúceho bakalárskej práce?
  • Kde nájdem aktuálnu ponuku vypísaných tém bakalárskych prác?
  • Môžem prísť s vlastnou témou bakalárskej práce?
  • Na základe čoho si mám vyberať tému bakalárskej práce?
  • Aká je ponuka tém bakalárskych prác od partnerov z praxe?
  • Ako prebieha proces registrácie bakalárskej práce?

Taktiež bude vytvorený priestor na Vaše otázky ohľadom výberu témy bakalárskej práce. Webinár je prioritne určený pre študentov tretieho ročníka bakalárskeho štúdia. Účasť však odporúčame aj študentom druhého ročníka bakalárskeho štúdia.

Webinár sa uskutoční v utorok 12. októbra o 09:00 h prostredníctvom MS Teams v tíme edu-fri-studenti-Bc. Pozvánka na podujatie Vám príde na študentský e-mail. Tešíme sa na online stretnutie a diskusiu ohľadom výberu tém bakalárskych prác. Webinár bude nahrávaný a k dispozícii študentom v kanáli edu-fri-studenti-Bc.