Záverečné stretnutie projektu TEAMSOC21

Teší nás, že záverečné stretnutie projektu TEAMSOC21 sa uskutočnilo práve v Žiline, do ktorého bolo zapojených 12 univerzít z 8 krajín. Projekt bol zameraný na prípravu medzinárodného intenzívneho študijného programu pre študentov informačných a komunikačných technológií (IKT), ktorý im pomáhal nadobudnúť dôležité soft skills, schopnosť pracovať v interdisciplinárnom tíme a schopnosť organizovať si vlastný biznis v oblasti IKT. Veríme, že študenti, ktorí sa zúčastnili tohto projektu, to môžu len a len potvrdiť.

Od septembra začne nový projekt SMARTSOC, ktorý je pokračovateľom tohto projektu. Do projektu SMARTSOC je zapojených 13 univerzít z 9 krajín (Slovensko, Španielsko, Francúzsko, Fínsko, Maďarsko, Rumunsko, Nemecko, Chorvátsko, Bulharsko). Fakulta riadenia a informatiky UNIZA je hlavným koordinátorom.

V rámci záverečného stretnutia sa chceme poďakovať nášmu partnerovi – spoločnosti Ringier Axel Springer SK, a. s. za prehliadku spoločnosti a bohatú diskusiu smerom k budúcej možnej spolupráci v rámci tohto projektu.