Zisťovanie pripravenosti študentov na online výučbu v zimnom semestri

Vážení študenti,

od 27. septembra začína zimný semester akademického roka 2021/2022. Tradične sú vytvorené tímy pre jednotlivé predmety v MS Teams obsahujúce študentov, ktorí majú tieto predmety zapísané v systéme. Aby sme predišli možným komplikáciám, pripravili sme pre Vás krátky dotazník, prostredníctvom ktorého zisťujeme Vašu pripravenosť na online výučbu v zimnom semestri.

Žiadame všetkých študentov, aby si skontrolovali, či boli zaradení do tímov všetkých zapísaných predmetov na MS Teams. Taktiež, či sa vedia prihlásiť na zapísané predmety na ich moodle (e-vzdelávanie). Samozrejme, ak tieto predmety majú moodle vytvorený. Rovnako žiadame všetkých študentov, aby si skontrolovali, či boli zaradení do hlavných komunikačných kanálov s prodekanom pre vzdelávanie.

V prípade, že zistíte nezrovnalosti, prosíme o vyplnenie dotazníka, aby sme Vás mohli ihneď pridať na predmety, do komunikačných kanálov a sprístupniť Vám prihlásenie do moodle daného predmetu.

V prípade, že sa Vám dotazník neotvorí, je potrebné ho otvoriť v privátnom okne alebo kontaktovať prodekana pre vzdelávanie.

Ďakujeme za vyplnenie dotazníka a veríme, že takýmto spôsobom dokážeme, čo možno najrýchlejšie, odstrániť prípadné problémy, ktoré by študentom mohli brániť v ich online výučbe v zimnom semestri. Pripomíname, že forma a organizácia výučby je daná v aktuálnom príkaze pána rektora.

Odporúčame vyplniť dotazník čo najskôr, aby sme mohli vykonať prípadné úpravy. Ďakujeme za spoluprácu.

Link na dotazník: TU