Zoznam kandidátov na členov študentskej časti Akademického senátu UNIZA

Vážení študenti,

miestna volebná komisia pre doplňujúce voľby člena študentskej časti Akademického senátu Žilinskej univerzity v Žiline zverejňuje zoznam kandidátov do AS UNIZA (v abecednom poradí):

• Ing. Eliška Čičmancová
  • Bc. Michal Mrena

Kandidátnu listinu obsahujúcu aj stručnú charakteristiku jednotlivých kandidátov môžete nájsť tu .

Voľby sa uskutočnia 16.4.2021 od 8:00 do 16:00 online prostredníctvom systému OnVote. Člen študentskej časti akademickej obce fakulty môže vykonať voľbu po prihlásení sa do systému na adrese onvote.uniza.sk svojim Microsoft kontom, ktoré využíva v aplikácii MS Teams a vstúpení do udalosti Doplňujúce voľby do AS UNIZA na FRI. Následne na hlasovacom lístku označí svoju voľbu. Každý člen študentskej časti akademickej obce fakulty môže voliť najviac jedného kandidáta zo študentskej časti akademickej obce fakulty. Ak označí viac kandidátov alebo neoznačí žiadneho, hlasovanie je neplatné.Miestna volebná komisia určí poradie kandidátov podľa počtu získaných hlasov a členom študentskej časti AS UNIZA sa stáva kandidát podľa určeného poradia.

Vyhlásenie výsledkov volieb sa uskutoční dňa 16.4.2021 do 18:00.