FRI.Jobs: Projektový manažér junior

Názov pracovnej príležitosti: Projektový manažér junior
Typ pracovnej príležitosti: pracovná ponuka pre absolventa
pracovná ponuka pre súčasných študentov
FRI partner: GLOBESY
Kontaktná osoba: Veronika Dubajová
Kontaktný e-mail: jobs@globesy.sk
Vhodné pre št. programy: Aplikovaná informatika (Ing.)
Aplikované sieťové inžinierstvo (Ing.)
Biomedicínska informatika (Ing.)
Informačný manažment (Ing.)
Inteligentné informačné systémy (Ing.)
Počítačové inžinierstvo (Ing.)

Počet pozícií: 1
Miesto výkonu práce: Žilina
Dátum nástupu: dohodou
Ponúkaný plat: Od 1200 €
Popis pracovnej príležitosti:

Ide o juniorskú pozíciu, takže si ťa vezme pod krídla jeden z našich skúsených projekťákov. Budeš pracovať na reálnych projektoch a postupne sa naučíš, ako plánovať harmonogramy, zostavovať projektové tímy a starať sa o to, aby naši zákazníci dostali svoje riešenia v dohodnutom čase aj kvalite.

Čo budeš u nás robiť?

  • pomáhať plánovať rozpočty a zabezpečovať, aby sa dodržali,
  • vytvárať harmonogramy a rozdeľovať ich na fázy, čiastkové úlohy a dôležité míľniky,
  • vytvárať si projektové tímy a priradzovať úlohy,
  • sledovať práce a motivovať svojich ľudí, posúvať informácie a udržiavať zákazníka v obraze.

Čo u nás nájdeš:
  • prácu, ktorá prináša radosť zákazníkom riešením ich problémov,
  • prácu, pri ktorej neustále posúvaš svoju odbornosť a prekonávaš sám/sama seba,
  • flexibilný pracovný čas a možnosť home office,
  • motivujúce hodnotenie a osobitý prístup,
  • teambuildingy, rôzne firemné a tímové akcie, pretože zabávať sa s kolegami treba aj mimo práce,
  • výbornú kávu a zdravé aj menej zdravé občerstvenie,
  • zaujímavý benefitný systém (v ktorom myslíme aj na nováčikov),
  • sick days aj narodeninové voľno,
  • možnosť zúčastniť sa jazykových kurzov, školení, konferencií alebo možnosť zašportovať si s kolegami a veľa ďalšieho.

Požiadavky na uchádzača:

  • anglický jazyk na úrovni B2 - aktívna komunikácia
  • práca s MS Excel, Word, PowerPoint na pokročilej úrovni
  • dobré komunikačné zručnosti
  • zodpovednosť a samostatnosť
  • schopnosť zorganizovať si vlastnú prácu
  • zmysel pre tímovú prácu
  • dôslednosť
  • flexibilita a ochota cestovať

Späť na zoznam príležitostí Mám záujem o pracovnú príležitosť

0
študentov
0
učiteľov
0
partnerov

Partneri FRI

Platinový partner

Hlavný partner

Partneri

Projekty a centrá FRI

Projekty

Inteligentné operačné a spracovateľské systémy pre UAV
Transdata
IT akadémia
ACeSYRI
SmartSoc
TECH4EDU4
Centre in Advanced Biomedical and Medical Informatics

Centrá

Cisco Network Academy
PEARSON VUE - Aturizované centrum