FRI.Jobs: Java Backend Developer/ka

Názov pracovnej príležitosti: Java Backend Developer/ka
Typ pracovnej príležitosti: brigáda
pracovná ponuka pre absolventa
pracovná ponuka pre súčasných študentov
FRI partner: GLOBESY
Kontaktná osoba: Veronika Dubajová
Kontaktný e-mail: jobs@globesy.sk
Vhodné pre št. programy: Informatika (Bc.)
Informatika a riadenie (Bc.)
Manažment (Bc.)
Počítačové inžinierstvo (Bc.)
Aplikovaná informatika (Ing.)
Aplikované sieťové inžinierstvo (Ing.)
Biomedicínska informatika (Ing.)
Informačný manažment (Ing.)
Inteligentné informačné systémy (Ing.)
Počítačové inžinierstvo (Ing.)

Počet pozícií: 1
Miesto výkonu práce: Žilina
Dátum nástupu: dohodou
Ponúkaný plat: Od 1200 €
Popis pracovnej príležitosti:

Hľadáme kolegu, ktorý s nami bude vyvíjať webové riešenia postavené na technológiách Java, Spring, JPA, Docker, Kubernetes, Jenkins, Gitlab, Angular, Ionic, Node.js a iné. Systémy prevádzkujeme v prostredí zákazníka, ale aj v cloude. Samozrejmosťou je zaškolenie pod dohľadom skúseného kolegu. Vývoj software-u u nás nepredstavuje len programovanie. Očakávame analytické myslenie, kreatívny prístup a výdrž pri učení sa nových technológii.

Ako backend developer budeš navrhovať a vyvíjať serverové funkcionality s REST API pre potreby frontendu. Realizovať sa budeš môcť aj pri integrovaní systémov do našich riešení a pri neustálom zdokonaľovaní našej CI/CD infraštruktúry.

Sú za nami také projekty ako: Distribučný a Dodávateľský portál Západoslovenskej distribučnej, Zamestnanecký HR portál Orange, aplikácie pre Volkswagen a Východoslovenskú distribúciu a mnohé iné.

Čo u nás nájdeš?

  • prácu, ktorá prináša radosť zákazníkom riešením ich problémov,
  • prácu, pri ktorej neustále posúvaš svoju odbornosť a prekonávaš sám/sama seba,
  • flexibilný pracovný čas,
  • teambuildingy, rôzne firemné a tímové akcie, pretože zabávať sa s kolegami treba aj mimo práce,
  • výbornú kávu a zdravé aj menej zdravé občerstvenie,
  • zaujímavý benefitný systém (v ktorom myslíme aj na nováčikov),
  • sick days, narodeninové voľno aj možnosť homeoffice,
  • možnosť zúčastniť sa jazykových kurzov, školení, konferencií alebo možnosť zašportovať si s kolegami a veľa ďalšieho.

Požiadavky na uchádzača:

  • Java - Pokročilý
  • Spring - Základy
  • SQL - Pokročilý
  • Linux/ Unix - Základy
  • HTML - Základy
  • JavaScript - Základy

Partneri FRI