FRI.Jobs: FullStack developer

Názov pracovnej príležitosti: FullStack developer
Typ pracovnej príležitosti: pracovná ponuka pre absolventa
FRI partner: ICZ Slovakia a. s.
Kontaktná osoba: Ing. Andrea Kováčová
Kontaktný e-mail: Andrea.Kovacova@dicz.sk
Vhodné pre št. programy: Informačné a sieťové technológie (Bc.)
Informatika (Bc.)
Informatika a riadenie (Bc.)
Počítačové inžinierstvo (Bc.)
Aplikovaná informatika (Ing.)
Aplikované sieťové inžinierstvo (Ing.)
Informačný manažment (Ing.)
Inteligentné informačné systémy (Ing.)
Počítačové inžinierstvo (Ing.)

Miesto výkonu práce: Žilina (Vojtecha Tvrdého790/13) - ICZ Slovakia a. s. / občasná práca z domu (home office)
Dátum nástupu: ASAP
Ponúkaný plat: Od 1 500 EUR/mesiac + osobné ohodnotenie, ročné odmeny Výsledné platové podmienky sa pohybujú v závislosti na schopnostiach a skúsenostiach kandidáta.
Popis pracovnej príležitosti:

Hľadáš prácu, ktorá naplní Tvoju túžbu stať sa profesionálom v odbore programovanie? Chceš sa podieľať na vyvoji softvéru a funkcionalít v rámci projektov pre slovenských zákazníkov? Si na správnom mieste.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:

  • absolvent vysokej školy: vysokoškolské I. a II. stupňa

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

  • pokročilá skúsenosť s programovaním v JAVA Spring(MVC, SpringBoot)
  • znalosť princípov objektovo orientovaného programovania (OOP)

skúsenosť s:
  • relačnými databázami (Oracle, MSSQL/MyBatis)
  • používaním Web Services (SOAP/REST)
  • programovaním v JavaScript, HTML5, CSS3 a Bootstrap

výhodou skúsenosti s:
  • webserver Oracle Weblogic, Tomcat
  • jQuery o Docker
  • XSLT transformáciami (XSD, XPath, XQuery...)
  • systémami LINUX/UNIX (vrátane scriptovania v shell/Bash)
  • dizajnovaním mobilných a webových aplikácií
  • debugovaním a optimalizáciou kódu
  • vývojovým prostredím (Intellij IDEA)

Jazykové znalosti o Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Partneri FRI